ZAPIECEK – Mini projekt nr 8: Uśmiech lekarstwem na nudę

26 listopada 2022 roku, mnóstwo atrakcji czekało na dzieciaki w sobotnie przedpołudnie w Dworze w Lipnicy Wielkiej. Wtedy to w ramach mini projektu nr 8 odbyło się andrzejkowe spotkanie dla dzieci zorganizowane przez młodzież uczestniczącą w spotkaniach inkubatora dobrych pomysłów ZAPIECEK.

Sala została pięknie przystrojona, a młodzi wolontariusze Zapiecka stawili się w pełnej gotowości aby służyć pomocą Rodzicom, bawić się i opiekować najmłodszymi uczestnikami spotkania. Przygotowali także wiele zabaw i konkursów.

Motywem przewodnim wydarzenia był uśmiech, który rozgrzewał ponurą aurę za oknem. Było wesoło, było ciekawie i andrzejkowo. Oprócz tańców i wielu konkurencji prowadzonych przez Ciocię Emilkę i Patrycję uczestnicy podróżowali za pomocą bańkowego tunelu w dowolne miejsce na ziemi i rywalizowali w tanecznych układach. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, była wata cukrowa i popcorn.

W zabawie wzięło udział 85 dzieci w wieku od 2 do 14 lat. Głównie byli to najmłodsi mieszkańcy Lipnicy Wielkiej ale również sąsiednich miejscowości, Korzennej, Jasiennej, Trzycierza i Łęki.

Aktywna Młodzież. Zakochani w folklorze - Sponsorzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Skip to content